BLOM, přední světová společnost zabývající se leteckým snímkováním, geodézií a GIS, s působnosti v devatenácti evropských zemích, hledá pro své české zastoupení kandidáty na pozici:

EXECUTIVE & TEAM ASSISTANT

Jedná se o velmi samostatnou pozici se širokým záběrem, na které budete podporovat ředitele pro mezinárodní obchod a pracovní tým v České republice.

Náplň práce

  • organizace a vedení administrativní agendy (e-maily, korespondence, telefon, zakázky, archivace)
  • vedení kalendáře a schůzek nadřízeného
  • zajištění služebních cest (letenky, hotely, výpůjčky automobilů)
  • koordinace mezinárodních setkání
  • příprava prezentací a podkladů pro jednání
  • příprava marketingových materiálů
  • podpora týmu (vedení docházky, zajištění kancelářských potřeb, výkazy a jiná běžná agenda)
  • intenzivní spolupráce s kolegy v zahraničí
  • personalistika (příprava smluv, zajištění školení, BOZP & PO, podklady pro mzdy, cestovní příkazy)
  • podpora účetnictví (zpracování faktur, fakturace, podklady pro uzávěrky, reporting)
  • marketing ( PR články, plánování akcí, grafická tvorba letáků, bannerů, vizitky...)
  • správa a tvorba webových stránek (správa, překlady z/do AJ, aktualizace, novinky...)
  • denní komunikace se zahraničními kolegy, spolupráce na tvorbě marketingové strategie skupiny
  • příprava nabídek do veřejných zakázek
  • správa a vyhledávání kontaktů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor geodézie výhodou)
  • aktivní znalost AJ, další jazyk (zejména východoevropský) výhodou
  • výborná znalost MS OFFICE (Word, Excel, Powerpoint)
  • samostatnost, pečlivost, kreativnost a spolehlivost
  • organizační schopnosti, cit pro priority
  • reprezentativní vystupování a schopnost jednat s lidmi
  • Velkou časovou flexibilitu v případě potřeby
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost samostatně řešit problémy a rozhodovat se

Nabízíme

  • práci v mladém kolektivu v dynamicky rostoucí firmě
  • podílení se na mezinárodních aktivitách skupiny BLOM
  • možnost osobního a profesního růstu, podpora dalšího vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody
  • samostatnou a zodpovědnou práci

Další informace

  • místo práce: Brno
  • nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce doplněný fotografií a motivačním dopisem na e-mail: info.cz@blomasa.com.

Web development by Imaginanet